Praktyki i staże - Purebiologics
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

PL

EN

Praktyki i staże

Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym poszerzaniem wiedzy zdobytej podczas studiów zaaplikuj o staż w Pure Biologics.

 

Praktyki i staże w naszej firmie to praca przy stole laboratoryjnym, pod okiem doświadczonych fachowców w cenionej firmie biotechnologicznej, która działa na Polskim rynku już od 10 lat.

 

Chcemy wspierać w pozyskiwaniu doświadczenia zawodowego wszystkich tych, którzy zdobyli już podstawową wiedzę biotechnologiczną i mają przekonanie, że praca w B+R to ich prawdziwy cel zawodowy.

 

Zapraszamy do nas osoby sumienne, dokładne, nastawione na ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności.

 

Nabór na praktyki i staże odbywa się przez cały rok i jest uzależniony od konkretnych potrzeb poszczególnych Grup Badawczych i innych działów naszej firmy.

 

Rodzaje praktyk i staży na jakie Pure Biologics zaprasza:

 

Praktyki Studenckie  – wymagany status studenta uczelni wyższej, praktyka kończy się najpóźniej w dniu obrony pracy dyplomowej. Praktyki takie mogą odbywać się na podstawie umowy pomiędzy Studentem i Pure Biologics (taką umowę przygotowuje Pure Biologics lub (w przypadku obowiązkowych albo dobrowolnych praktyk studenckich np. związanych z projektem) w oparciu o umowę zawartą pomiędzy Uczelnią i Pure Biologics lub umowę trójstronną przygotowywaną przez Uczelnię.

 

Praktyki Absolwenckie – osoba ubiegająca się o taki rodzaj praktyki musi mieć ukończone co najmniej gimnazjum a w dniu rozpoczęcia praktyki nie może mieć ukończonych 30 lat. Czas trwania praktyki nie może przekroczyć łącznie 3 miesięcy.\

 

Praktyki w Pure Biologics w zależności od rodzaju praktyki i ich zakresu mogą być bezpłatne, bądź płatne.

 
Jesteś zainteresowany? Zaaplikuj tutaj: