Rozpocznij karierę jako biotechnolog w Pure Biologics
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

PL

EN

Kariera w Pure Biologics

Od początku działalności Pure Biologics S.A. zbudowaliśmy zespół specjalistów z dziedziny biotechnologii, inżynierii białka, biologii molekularnej, hodowli komórkowych i selekcji in vitro z bibliotek. Znaczna część naszych pracowników może się pochwalić doświadczeniem międzynarodowym i/lub stopniem doktora.

 

Jesteśmy przekonani, że ludzie, którzy z nami pracują są świetnymi specjalistami, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. To dzięki nim pozyskaliśmy licznych Klientów w Polsce i za granicą, a wielu z nich chętnie do nas wraca z nowymi projektami. Ponad połowa wszystkich realizowanych przez nas projektów, to projekty międzynarodowe. Nasi pracownicy mogą więc liczyć na kontakt ze specjalistami spoza granic kraju.

 

Nie zapominamy o naszych najmłodszych pracownikach, dbając o ich rozwój i możliwości zdobycia cennego doświadczenia. Dajemy im również szansę sprawdzenia swoich możliwości podczas realizacji małych, samodzielnych projektów.

 

Stale rozwijamy nasz zespół, szukając kolejnych osób, które chcą do nas dołączyć. Aktualne oferty pracy znajdują się na liście poniżej. Zachęcamy również do przesyłania swoich CV i listów motywacyjnych w języku angielskim wypełniając formularz aplikacyjny znajdujący się w ofercie “inne zgloszenia” poniżej – uwzględnimy je przy kolejnej otwartej rekrutacji.

Wrzesień 10, 2020

Asystentka / Asystent Zarządu

miejsce pracy: Wrocław   Poszukujemy osoby samodzielnej i proaktywnej, która będzie realnym wsparciem dla Zarządu ...

Czytaj więcej...

Sierpień 4, 2020

R&D Senior Specialist (Biophysical Analysis)

(Research Team Coordinator) (workplace: Wroclaw, Poland) An exciting opportunity is available to join a growing, ...

Czytaj więcej...

Lipiec 28, 2020

R&D Specialist (Cell Biology)

(workplace: Wroclaw, Poland) Main responsibilities: performing of experiments coordinated by a team leader laboratory and ...

Czytaj więcej...

Wrzesień 20, 2018

Inne zgłoszenia

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Pure Biologics, ale nie znalazłeś żadnej odpowiedniej pozycji, prosimy o ...

Czytaj więcej...