Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

PL

EN

dr Sameer Deshmukh

Sameer posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w badaniach rozwojowych i przemysłowych. Pracował na trzech kontynentach w laboratoriach i na uczelniach bardzo znanych ze swojej pionierskiej pracy w dziedzinie inżynierii przeciwciał i prezentacji fagowej oraz mikrofluidyki.

Dr Deshmukh stawia na przekuwanie badań w prawdziwe produkty, a jego pasją jest odkrywanie i rozwój nowych przeciwciał terapeutycznych. Sameer wierzy w skuteczność przywództwa partycypacyjnego, istotność transferu wiedzy naukowej w badania translacyjne i nowe technologie, a finalnie – produkty poprawiające jakość ludzkiego życia.

W Pure Biologics rozpoczął pracę  w kwietniu 2018 roku jako Project Manager projektu pt: „Rozwój leku opartego o bispecyficzne przeciwciało do immunoterapii przeciwnowotworowej”. Równocześnie jest zaangażowany  w kilka projektów związanych z rozwojem przeciwciał terapeutycznych. Jest pomysłodawcą i współautorem dwóch innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych w firmie pt: „ PureActivator” i „PureBiKE” o budżecie prawie 80 mln zł.