Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

PL

EN

Diagnostyka nowotworów

 

Rozwijane przez spółkę Pure Biologics cząsteczki aktywne (przeciwciała i aptamery) wykorzystywane są również w rozwoju narzędzi diagnostycznych do szybkiej identyfikacji markerów nowotworowych.

 

Bezpośredni, negatywny wpływ na wyniki leczenia pacjentów ma zbyt późne rozpoznanie choroby. Od momentu wystąpienia objawów do zidentyfikowania guza upływa często zbyt wiele czasu, co prowadzi do wykrycia zmian nowotworowych już na poziomie zaawansowanym, dającym znacznie mniejsze szanse na wyleczenie. Opracowane rozwiązania diagnostyczne umożliwiają szybką i regularną kontrolę (pod opieką lekarza lub samodzielnie).

 

W Polsce, jak i na rynkach światowych brakuje szybkich i tanich narzędzi wspomagających postawienie diagnozy i pozwalających kompleksowo podejść do tematu raka pęcherza moczowego. Program OnkoScreen  jest odpowiedzią i próbą wypełnienia luki rynkowej, pozwalając na wczesne zidentyfikowanie jednostki chorobowej przy bardzo niejednoznacznym i podobnym do innych schorzeń obrazie klinicznym pacjenta. 

 

 

Szczegółowy opis realizowanych projektów znajduje się w zakładkach: