Kariera - Purebiologics
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Kariera w PureBiologics

Od początku działalności Pure Biologics S.A. zbudowaliśmy zespół specjalistów z dziedziny biotechnologii, inżynierii białka, biologii molekularnej, hodowli komórkowych i selekcji in vitro z bibliotek. Znaczna część naszych pracowników może się pochwalić doświadczeniem międzynarodowym i/lub stopniem doktora.

 

Jesteśmy przekonani, że ludzie, którzy z nami pracują są świetnymi specjalistami, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. To dzięki nim pozyskaliśmy licznych Klientów w Polsce i za granicą, a wielu z nich chętnie do nas wraca z nowymi projektami. Ponad połowa wszystkich realizowanych przez nas projektów, to projekty międzynarodowe. Nasi pracownicy mogą więc liczyć na kontakt ze specjalistami spoza granic kraju.

 

Nie zapominamy o naszych najmłodszych pracownikach, dbając o ich rozwój i możliwości zdobycia cennego doświadczenia. Dajemy im również szansę sprawdzenia swoich możliwości podczas realizacji małych, samodzielnych projektów.

 

Stale rozwijamy nasz zespół, szukając kolejnych osób, które chcą do nas dołączyć. Aktualne oferty pracy znajdują się na liście poniżej. Zachęcamy również do przesyłania swoich CV i listów motywacyjnych w języku angielskim wypełniając formularz aplikacyjny znajdujący się w ofercie „unsolicited application” poniżej – uwzględnimy je przy kolejnej otwartej rekrutacji.

tabletki

Listopad 30, 2018

Starszy Biotechnolog (analiza oddziaływań biofizycznych)

Obowiązki: realizacja zadań projektowych pod kierownictwem lidera grupy, kierowanie pracą zespołu badawczego (do 2-3 osób) ...

Czytaj więcej...

tabletki

Wrzesień 20, 2018

[unsolicited application]

If you are interested in working at Pure Biologics, but did not find any suitable ...

Czytaj więcej...